Первый интернет-магазин профессиональных строительных материалов
(067)641-12-12

Mapei Quarzolite Paint Акриловая вододисперсионная краска с кварцевым наполнителем для защиты и декора поверхностей

Купить акриловую вододисперсионную краску для защиты и декора поверхностей Mapei Quarzolite Paint в Днепропетровске можно в нашем интернет-магазине.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Фарбування старих та нових поверхонь, у тому числі тих, які вже були пофарбовані, а також привабливий та надійний захист від впливу навколишнього середовища й сонячного світла.

Приклади використання:

• Фарбування всіх типів витриманих нових або старих цементних або вапняних штукатурок, які добре закріплені та міцні.

• Фарбування поверхонь, які вже були покриті фарбою, старих пластикових чи мінеральних поверхонь, за умови, що вони добре зв’язані з основою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Quarzolite Paint – це фарба на основі воднодисперсійної акрилової смоли та тонкодисперсного кварцу для покриття стін зовні та всередині приміщень.

Quarzolite Paint стійка до впливу агресивної дії смогу, солей і сонячного світла та забезпечує довготривалий захист поверхні в різних кліматичних умовах.

Quarzolite Paint має високу адгезію до всіх типів штукатурок та старих пофарбованих поверхонь, після попередньої обробки ґрунтовкою Malech.

Quarzolite Paint також підходить для внутрішнього використання на гіпсових та старих пофарбованих поверхнях, за умови, що дані покриття добре тримаються на основі та оброблені грунтовкою Malech.

Quarzolite Paint захищає поверхню, надаючи їй рівномірну злегка шорстку фактуру та привабливий зовнішній вигляд. Наявна широка гама кольорів, які можна отримати за допомогою автоматизованої системи для тонування ColorMap.

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Підготовка основи

Нові або старі, попередньо відремонтовані поверхні, повинні бути витриманими, чистими, сухими та добре закріпленими. З поверхні основи необхідно повністю видалити залишки мастил, жиру та погано закріплені частки. Відремонтуйте усі тріщини і порожнини та вирівняйте поверхню основи. Нанесіть грунтуючу рідину Malech, а через 12(24 години нанесіть Quarzolite Paint.

Підготовка продукту

Додайте до Quarzolite Paint 10(15% води та ретельно перемішайте міксером на низьких обертах. Перевірте, чи Quarzolite Paint добре перемішана.

Нанесення фарби

Quarzolite Paint наноситься за допомогою щітки, валика або розпилювачем на поверхню, яка попередньо оброблена Malech. Для створення захисного покриття необхідно нанести щонайменше 2 шари Quarzolite Paint (приблизно через кожні 24 години за нормальних умов).

Для полегшення розпізнавання зон поверхні, що обробляються прозорою ґрунтовкою Malech, рекомендується додати 20 – 30 % Quarzolite Paint того ж кольору, в який планується фарбувати поверхню.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Не наносьте Quarzolite Paint якщо прогнозується дощова або вітряна погода.

Не наносьте Quarzolite Paint при температурі нижчій, ніж +10°С. Не наносьте Quarzolite Paint при відносній вологості повітря вищій, ніж 85%.

ОЧИСТКА

Щітки, валики та інші інструменти, що застосовуються для нанесення Quarzolite Paint, очищаються водою до засихання матеріалу.

ВИТРАТИ

0,3(0,4 кг/м2 (на два шари покриття).

УПАКОВКА

Quarzolite Paint постачається у 20 кг пластикових відрах.

ЗБЕРІГАННЯ

24 місяці при температурі від +5°С до +30°С. Захищайте від морозу.

ІНСТРУКЦІЯ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРИГОТУВАННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Quarzolite Paint ( безпечний, відповідно діючим нормам класифікації матеріалів. Під час використання матеріалу необхідно додержуватися звичайних правил безпеки при роботі з хімічними продуктами. При нанесенні матеріалу в закритому приміщені забезпечте гарну вентиляцію. На запит можна отримати паспорт безпеки.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Рекомендації, що містяться в даній інструкції, відображають всю глибину нашого досвіду по роботі з даним матеріалом, але при цьому їх необхідно розглядати лише як загальні рекомендації, які підлягають уточненню в результаті практичного застосування в кожному конкретному випадку. Тому, перед тим, як широко застосовувати матеріал для певної цілі, необхідно запевнитися в його відповідності до конкретного виду робіт, приймаючи на себе відповідальність за наслідки, пов'язані з неправильним застосуванням цього матеріалу.

 

Дата: Понедельник, 10 Октября 2011

    Каталог украинских интернет магазинов