Первый интернет-магазин профессиональных строительных материалов
(067)641-12-12

Mapei Quarzolite Tonachino Акриловое финишное покрытие средней зернистости для защиты и декора внутри и снаружи помещения

Купить акриловое финишное покрытие средней зернистости для защиты и декора внутри и снаружи помещения Mapei Quarzolite Tonachino в Днепропетровске можно в нашем интернет-магазине.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Фінішне покриття на основі акрилової смоли. Покриття з Quarzolite Tonachino має фактуру «рустика».

Використовується для захисту та декорування стін зовні та всередині приміщень, навіть при наявності невеликих дефектів поверхні. Застосовується для захисту та декорування будь!яких типів поверхонь, навіть тих, що вже були пофарбовані.

Приклади використання

• Декоративне покриття всіх типів цементних або вапняних штукатурок.

• Декоративне покриття стін, що були оброблені будь!якою сумішшю виробництва Mapei для вирівнювання стін.

• Декоративне покриття старих добре закріплених пофарбованих поверхонь.

• Декоративне покриття бетонних стін.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Quarzolite Tonachino – це еластичне покриття для стін, яке містить воднодисперсійну акрилову смолу, кварцовий пісок та світлостійкі пігменти. Використовується для покриття стін зовні та всередині приміщень.

Quarzolite Tonachino стійкий до впливу агресивної дії смогу, солей і сонячного світла та забезпечує довготривалий захист поверхні.

Quarzolite Tonachino має високу адгезію до всіх типів традиційних штукатурок та старих фарб, що добре закріплені на стінах.

Quarzolite Tonachino захищає поверхню, надаючи їй привабливого вигляду рівномірно шорсткуватої фактури.

Наявна широка гама кольорів, які можна отримати за допомогою автоматизованої системи для тонування ColorMap.

Quarzolite Tonachino також підходить для внутрішнього використання на гіпсових та старих пофарбованих поверхнях, за умови що дані покриття добре прилягають до основи та попередньо оброблені ґрунтовкою Malech.

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Підготовка основи

Нові або старі, попередньо відремонтовані поверхні, повинні бути витримані, чисті, сухі та добре закріплені. З поверхні основи необхідно повністю видалити залишки мастил та жиру, а також погано закріплені частини. Відремонтуйте усі тріщини і порожнини, вирівняйте поверхню основи. Нанесіть грунтуючу рідину Malech, а через 12-24 години, нанесіть Quarzolite Tonachino.

Підготовка продукту

Quarzolite Tonachino готовий до застосування матеріал. Якщо матеріал дещо загус, додайте 1-2% води.

Нанесення матеріалу

Quarzolite Tonachino наноситься однорідним шаром за допомогою шпателя з нержавіючої сталі. Для отримання бажаної текстури покриття, за допомогою пластикового шпателя, загладьте поверхню круговими, горизонтальними або вертикальними рухами. З метою створення більш шорсткого вигляду, обробіть поверхню штукатурки вологою губкою, після того, як Quarzolite Tonachino почне висихати. Також Quarzolite Tonachino можна наносити, використовуючи компрессор низького тиску.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Не наносьте Quarzolite Tonachino, якщо прогнозується дощова, вітряна або дуже спекотна погода. Не наносьте матеріал на осушувальні штукатурки або стіни, що зазнають капілярного підняття вологи.

Quarzolite Tonachino не містить розчинника, тому не потребує дотримання спеціальних заходів безпеки.

При використанні матеріалу в закритому приміщенні забезпечте відповідну вентиляцію. У випадку потрапляння матеріалу в очі – промийте великою кількістю води та зверніться до лікаря. Не наносьте Quarzolite Tonachino при температурі нижчій, ніж +10°С. Не наносьте Quarzolite Tonachino при відносній вологості повітря вищій, ніж 85%.

ОЧИСТКА

Шпателі та інші інструменти, що застосовуються для нанесення Quarzolite Tonachino, очищаються водою до висихання матеріалу.

ВИТРАТИ

2,5-3 кг/м2 (залежно від нерівності основи).

УПАКОВКА

Quarzolite Paint постачається у 20 кг пластикових відрах.

ЗБЕРІГАННЯ

24 місяці при температурі від + 5°С до + 30°С.

ІНСТРУКЦІЯ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРИГОТУВАННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Quarzolite Tonachino — безпечний, відповідно діючим нормам класифікації матеріалів. Під час використання матеріалу необхідно додержуватися звичайних правил безпеки при роботі з хімічними продуктами. При нанесенні матеріалу в закритому приміщені забезпечте гарну вентиляцію. Одягайте захисні окуляри та рукавички. На запит можна отримати паспорт безпеки.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ Рекомендації, що містяться в даній інструкції, відображають всю глибину нашого досвіду по роботі з даним матеріалом, але при цьому їх необхідно розглядати лише як загальні рекомендації, які підлягають уточненню в результаті практичного застосування в кожному конкретному випадку. Тому, перед тим, як широко застосовувати матеріал для певної цілі, необхідно впевнитися в його відповідності до конкретного виду робіт, приймаючи на себе відповідальність за наслідки, пов'язані з неправильним застосуванням цього матеріалу.

 

Дата: Понедельник, 10 Октября 2011

    Каталог украинских интернет магазинов