Первый интернет-магазин профессиональных строительных материалов
(067)641-12-12

Mapei Silexcolor Tonachino Минеральная пастообразная штукатурка на основе модифицированного силиката калия

Купить минеральную пастообразную штукатурку на основе модифицированного силиката калия Mapei Silexcolor Tonachino в Днепропетровске можно в нашем интернет-магазине.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Пастоподібне мінеральне покриття на основі модифікованого силікату калію. Використовується для фінішного оздоблення з ефектом «рустика» поверхонь всередині та зовні приміщень. Матеріал захищає штукатурку, пропускає пар та надає поверхні гарного естетичного вигляду.

Приклади використання

• Оздоблення штукатурок Mape-Antique.

• Оздоблення вапняно#цементних штукатурок.

• Оздоблення осушуючих штукатурок.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Silexcolor Tonachino наноситься на поверхні попередньо обробленні Silexcolor Primer. Завдяки спеціальній формулі Silexcolor Tonachino найкраще підходить для згладжування нерівностей поверхні. Після нанесення матеріал утворює цілісний шар з поверхнею і не змінює її паропроникність. Silexcolor Tonachino можна тонувати за допомогою ColorMap. Silexcolor Primer

• Силікатна модифікована вододисперсійна ґрунтовка, що контролює рівень водопоглинання на поверхні, на яку наноситься Silexcolor Tonachino.

• Глибоко проникає в адсорбуючі поверхні, не змінюючи їх паропроникність.

• Забезпечує ізоляцію поверхні та покращує адгезію Silexcolor Tonachino до основи, тим самим прискорюючи реакцію силікатизації.

Silexcolor Primer можна фарбувати після його остаточного висихання, приблизно через 12 годин (при температурі +20°С).

Silexcolor Tonachino

• Однокомпонентне покриття на основі модифікованого силікату калію, спеціальних заповнювачів та світлостійких пігментів.

• Наноситься на вертикальні поверхні всередині та зовні приміщень.

• В результаті реакції силікатизації, матеріал утворює єдину структуру з поверхнею.

Покриття з Silexcolor Tonachino пропускає пар, має високу морозо# та зносостійкість, захищає поверхню від забруднення, а також стійке до дії солей проти обмерзання.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

• Не наносьте Silexcolor Tonachino на вологі та недостатньо міцні поверхні.

• Не наносьте Silexcolor Tonachino на пофарбовані поверхні.

• Не наносьте Silexcolor Tonachino на поверхні, незахищені від дії прямого сонячного світла та сильного вітру.

Silexcolor Tonachino рекомендується наносити при температурі від +10°С до +30°С.

• Під час нанесення Silexcolor Tonachino відносна вологість повітря не повинна перевищувати 85% .

• Не рекомендується наносити Silexcolor Tonachino на один і той самий фасад через різні інтервали часу.

• Під час нанесення матеріалу захищайте ділянки поверхні, які не плануєте фарбувати (двері, вікна, облицювальні матеріали і т.п.).

• Не використовуйте ємкості зі скла або неемальованого металу.

НАНЕСЕННЯ

Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути ідеально чистою, твердою та сухою. Видаліть всі залишки мастил, жиру, бруду та старої фарби піскоструминною очисткою або за допомогою тиску води.

Приготування та нанесення Silexcolor Primer

Silexcolor Primer – готова до використання ґрунтовка, в яку не потрібно додавати розчинник або воду. Silexcolor Primer наноситься щіткою, валиком або розпилювачем. Перед нанесенням ґрунтовки переконайтесь, що поверхня суха та міцна. Для насичення поверхні достатньо нанести один шар Silexcolor Primer. Silexcolor Primer вирівнює показник адсорбції ділянок поверхні. Silexcolor Tonachino наноситься після висихання ґрунтовки (приблизно через 12 годин при +20°С).

Приготування та нанесення Silexcolor Tonachino

Silexcolor Tonachino – готовий до використання. Якщо матеріал дещо загус, додайте 3-5% Silexcolor Primer та перемішайте масу міксером на низькій швидкості до однорідного стану. Silexcolor Tonachino наноситься однорідним шаром пласким металевим чи пластиковим шпателем або шпателем з нержавіючої сталі. Для отримання гладкої фактури, матеріал слід наносити вологим шпателем чи вологою губкою. Для створення фактури «під старовину» розведіть Silexcolor Paint зі 100 частинами Silexcolor Primer та перемішайте міксером на низькій швидкості до утворення однорідної маси. Зазвичай використовується Silexcolor Paint також кольору, але на тон темніший, ніж тон основного шару. Нанесіть готовий розчин круговими рухами за допомогою пласкої щітки або тканини через 12 годин після нанесення Silexcolor Tonachino.

ОЧИЩЕННЯ

Шпателі та інші інструменти, що застосовуються для нанесення Silexcolor Tonachino, очищаються водою до висихання матеріалу.

ВИТРАТИ

Від 2 до 2,5 кг/м2. В залежності від структури основи, витрати матеріалу можуть бути значно перевищенні.

УПАКОВКА

20 кг (відра).

ІНСТРУКЦІЯ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРИГОТУВАННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Silexcolor Tonachino - безпечний, відповідно діючим нормам класифікації матеріалів. Під час використання матеріалу необхідно дотримуватися звичайних правил безпеки при роботі з хімічними продуктами.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Рекомендації, що містяться в даній інструкції, відображають всю глибину нашого досвіду по роботі з даним матеріалом, але при цьому їх необхідно розглядати лише як загальні рекомендації, які підлягають уточненню в результаті практичного застосування в кожному конкретному випадку. Тому, перед тим, як широко застосовувати матеріал для певної цілі, необхідно впевнитися в його відповідності до конкретного виду робіт, приймаючи на себе відповідальність за наслідки, пов'язані з неправильним застосуванням цього матеріалу.

Дата: Понедельник, 10 Октября 2011

    Каталог украинских интернет магазинов